Archiwum miesiąca: październik 2017





W ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania na zajęciach pozalekcyjnych młodzież przeczytała najmłodszym uczniom fragment książki pt. „Kuba i Buba w szpitalu czyli o prawach Dziecka – Pacjenta niemal wszystko!” Grzegorza Kasdepke 😉


29 września br. społeczność naszej szkoły ponownie przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji czytelniczej, która powstała kilka lat temu z  inicjatywy Polskiej Izby Książki. Z tej okazji na lekcjach nauczyciele czytali i interpretowali wybrane przez siebie dzieła literackie.  Uczniowie w skupieniu i  z uwagą słuchali zaprezentowane teksty. U niektórych udało się […]

Dzień Głośnego Czytania