Archiwum dnia: 25 czerwca 2016


W środę 22  czerwca gimnazjaliści udali się na pieszą wycieczkę. Mimo skwaru podziwiali piękne aranżacje w gospodarstwie ogrodniczym państwa Kapiasów. Pyszne lody i wspaniałe widoki wprawiły wszystkich w doskonały humor 🙂