Archiwum dnia: 18 grudnia 2017


Z radością informujemy, że nasze uczennice” Barbara Kajstura, Oliwia Pająk i Martyna Bawaj zdobyły nagrody i wyróżnienia w  konkursie „Świąteczna Bombka” zorganizowanym przez Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce oraz Samorząd Województwa Śląskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!